REALSPIEDZIVOJUMS.LV dāvina Ziemassvētku vecīša vizīti sagaidot Jauno 2025. gadu (5)
04:18Skaistuma noslēpumi sievietei. Kā tos noturēt jebkurā vecumā?
10:25Latvijā populārākās tiešsaistes kazino spēles (10)
09:22Vairāk kā 500 alus šķirnes vienkopus festivālā Latviabeerfest 2019 (2)
14:34Izsludina pieteikšanos “Young Lions” nacionālajai atlasei video un filmu nozares profesionāļiem (3)
Decembris ir laiks, kad sevišķi bieži nākas doties uz svinīgiem pasākumiem. Gan Ziemassvētku balles, gan Jaungada sagaidīšanas pasākumi, gan dažādas korporatīvās balles sanāk apmeklēt teju katru nedēļu.
Tieši šī iemesla dēļ decembris ir īstais laiks, kad vairāk piedomāt pie savā garderobē atrodamajiem svētku tērpiem un aksesuāriem. Iepirkšanās kluba Stilago.lv pārstāve Katrīna Dorošenoka stāsta, kam svētku laikā obligāti jābūt jūsu garderobē.
Mazā krāsainā vakarkleita – klasisko mazo melno vakarkleitu šogad ir nomainījušas krāsas. Šī gada sezonā sievietes garderobē noteikti jābūt arī mazajai krāsainajai vakarkleitai. Sezonas svētku tērpu aktuālākās krāsas ir brūnā un zaļā. Smaragda un liepu zaļā krāsa piešķirs tēlam īpašu noslēpumainību un vieglumu.
Garā vakarkleita – klasika ir un paliek klasika. Katrai sievietei skapī jābūt krāšņai garajai vakarkleita. Par šādu vakarkleitu jādomā iespējami ātrāk, lai brīdī, kad saņem ielūgumu uz svinīgo balli, nebūtu steigā jāskrien pa veikaliem. Šāda kleita katrai sievietei jāizvēlas atbilstoši viņas auguma līnijām. Šogad modē ir ar dažādiem aksesuāriem akcentēt vidukli.
Augstpapēžu kurpes dejām – ļoti svarīgi, lai sievietes garderobē būtu vairāki pāri augstpapēžu kurpju, kurās viegli griezt arī kādu deju soli. Ja esi atnākusi uz balli, tad tikai pieklājīgi ir arī nodejot kādu valsi. Dejošanai noteikti jāizvēlas ērtas kurpes, labāk ar sprādzītēm un siksniņām, kas kurpei piešķir nelielu „odziņu”. Atceries, ka šobrīd aizvien ļoti aktuāli ir botiljoni, tādēļ dodoties uz balli, vari aizmirst par maiņas apaviem!
Rotas – krāšņas rotas labāk izvēlēties pie vienkrāsainas un vienkāršas kleitas, jo neviens taču savā izskatā nevēlas konkurēt ar Ziemassvētku eglīti. Vienkāršākas rotas izvēlies tad, ja svētku tērpā jau ir pietiekoši daudz fliteru vai pērlīšu. Ja vēlies izskatīties eleganti un neuzkrītoši, tad pie kleitas piemēroti būs pievilkt platu rokassprādzi, kas kopējo tēlu padarīs unikālāku. Atceries – ar rotām vienmēr esi uzmanīga, jo šajā gadījumā noteikti jāpiekrīt teicienam „kas par daudz, tas par skādi”.
Mētelis – dodoties uz svētku balli, katrā ziņā jāatceras, ka sportiskā stila ziemas jaku vajadzētu ielikt skapja dziļākajā stūrī. Ja dodies uz pasākumu garajā vakarkleitā, tad noteikti nepieciešams arī klasiskā stila mētelis. Pie mēteļa vari piespraust brošu vai komplektēt to ar krāšņu kažokādas apkakli. Tikai atceries – nepārspīlē!
Festivālu sezona ir uzņēmusi apgriezienus un, neskatoties uz ne visai iepriecinošiem laikapstākļiem, daudziem šī nedēļas nogale jūras krastā ir vasaras gaidītākais notikums,. Samsung Electronics Baltics apkopojis informāciju, kā mobilās ierīces tavu mīļoto festivālu brīvā dabā padarīs vēl baudāmāku pat tad, ja gadījušās kādas ķibeles – pazudis draugs, mājās aizmirsies lādētājs vai sliktākā gadījumā - nevari atrast savu telefonu.
"Labvakar, Liepāja", otrās festivāla dienas galvenais mākslinieks Mika iekaroja liepājnieku un pilsētas viesu sirdis, latviešu valodā paziņojot, ka ir jauki atgriezties Latvijā. Mūziķis pēc uzstāšanās atzina, ka šis koncerts Latvijā ir vēl emocionālāks par iepriekšējo šovu Rīgā pirms 3 gadiem. Liepājas pludmales aizrauts, Mika brokastis ieturēja šorīt pašā jūras krastā.
EKSKLUZĪVS PIEDĀVĀJUMS! NEVILTOTS PRIEKS, KA LATVIJĀ IR SIRDSSILTI MĀKSLINIEKI, KURI IEGULDA SIRDI UN DVĒSELI LABDARĪBĀ LATVIEŠU TAUTAI.
60 % Latvijas iedzīvotāju nevelta miegam pietiekami ilgu laiku, bet katrs sestais (17 %) ir piedzīvojis bezmiegu vai miega traucējumus, liecina jaunākais “Mana Aptieka & Apotheka Veselības indekss”. Miega medicīnas speciālists un neirologs Ainārs Vecvagars norāda, ka miega problēmas sabiedrībā tik tiešām ir aktuālas, turklāt, ja tās neārstē, cilvēks ar laiku var iedzīvoties nopietnās veselības problēmās, jo tieši veselīga miega laikā tiek stiprināta imunitāte.
Ainas Mucenieces vārdā nosauktais Viroterapijas fonds, pēc vēža pacientu ierosinājuma, aicina parakstīt atklātu pateicības vēstuli latviešu zinātniecei par viņas ieguldījumu medicīnā un radītā pretvēža medikamenta pieejamību.
Sākusies pieteikšanās “Young Lions” nacionālajai atlasei kategorijā “Film”, kurā aicināti piedalīties video un filmu nozares profesionāļi – izcilākā komanda iegūs Inbox.lv apmaksātu ceļazīmi uz Kannu Lauvām (Cannes Lions).
Piektdiena, 20. oktobris, ir īpaša diena Latvijas Televīzijas iemīļotajam bērnu raidījumam "Kas te? Es te!" - tas svinēs savu 10 gadu jubileju. Gatavojoties īpašajam notikumam, Latvijas Televīzija aicina savus mazos skatītājus sūtīt apsveikumus raidījumam un tā varoņiem. Darbi jāsūta uz Latvijas Televīziju, Zaķusalas krastmalā 33, Rīgā, pasta indekss - LV1050.
Iznākusi grāmata bērniem „Kur Rodas PIENS” – otrā grāmata izglītojošajā izdevumu sērijā „Kur Rodas”. Grāmata, izmantojot krāšņas ilustrācijas, vienkāršus un saprotamus tekstus, bērniem saistošā veidā parāda piena radīšanas ceļu – no pašiem pirmsākumiem līdz veikalu plauktiem. Svarīgākais ir bērniem attēlot, kā piens tiek apstrādāts mūsdienīgā ražotnē.