„Sibirj” atzīst Novokuzņeckas „Metallurg” pārākumu

KRUSTTEVS.COM · 11.10.2012. 21:46

Zaudējumu KHL regulārā čempionāta spēlē piedzīvojusi Artūra Kuldas pārstāvētā Novosibirskas „Sibirj”, kas savā laukumā ar 3:5 piekāpās Novokuzņeckas „Metallurg” vienībai.

Pirmais periods aizritēja diez gan līdzīgā abu komandu cīņā. Vienīgā spilgtā epizode bija Krisa Saimona nopelnītais četru minūšu noraidījums. Vairākumu gan „Sibirj” neizmantoja. Rezultāts tika atklāts uzreiz pēc pārtraukuma, kad viesus vadībā izvirzīja Jefīmovs. Lai arī līdz otrā perioda vidum „Sibirj” rezultātu izlīdzināja, sekoja četri bezatbildes vārti, kas ļāva „Metallurg” hokejistiem pacilātā noskaņojumā sagaidīt trešo periodu. Tajā Enlunds un Vorošilo rezultāta starpību būtiski samazināja, bet „Sibirj” nespēja izglābties no zaudējuma - 3:5.

Artūrs Kulda šajā mačā nospēlēja 24 minūtes un 19 sekundes, izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem un izpelnījās divas soda minūtes.